Grille gazowe

Grille gazowe

Skomentuj artykuł

Grille gazowe – wady

Do wad grilli gazowych najczęściej zalicza się

• wyższy ciężar urządzenia

• wyższą cenę zakupu ( ale tańszy w eksploatacji)

• walory smakowe (kwestia smaku)

Grille gazowe- gdzie ustawić ?

Grille gazowe niestacjonarne, a więc takie które można przenieść w różne miejsca, warto wykorzystać  w ogrodzie. Jeżeli ich waga oraz gabaryty pozwalają dodatkowo na bezproblemowy transport samochodem, możemy zorganizować grillowanie także na działce.

Grille gazowe


Grille gazowe


Grill gazowy ze względu na łatwość i czystość grillowania, można ustawić także na tarasie, patio itp. Grill przy kąciku wypoczynkowym to przecież doskonała lokalizacja,  zwłaszcza jak jest zadaszenie oraz sporo wygodnych mebli ogrodowych.

 

Grille gazowe


Grille gazowe


Zakup niewielkiego grilla gazowego, wyposażonego w mniejszą ilość palników, daje możliwość jego ustawienia także na balkonie.


Grille gazowe

 

Grille gazoweKrótka charakterystyka i ceny wybranych modeli grilli gazowych

Nazwa modelu

Opis

Cena

Grill gazowy Avalon

Grill doskonały na Grill Party, duży, wyposażony w cztery palniki, boczną płytę do gotowania o mocy 4,4 kW, dwa palniki na podczerwień. Posiada granitową płytę roboczą, rożen, szafki, schowki itp.

9499 zł

Grill gazowy Lava

Niewielki, jednopalnikowy grill gazowy, doskonały dla niewielkiej rodziny. Wyposażony w palnik ze stali aluminiowanej, chromowany ruszt grillowy i lawowy, metalową półkę boczną i dolną. Ciężar 17,5 kg, wysokość 99 cm, szerokość 82 cm, moc 5,5 kW, wymiary ruszta 48,5 x 37,6 cm.

454,99 zł

Grill gazowy 401AS

Czteropalnikowy grill gazowy, wykonany w dużej mierze ze stali nierdzewnej. Wyposażony w panel sterowania z zapłonem elektronicznym, stolik ze stali nierdzewnej, wymienny podajnik, żeliwne palniki. Powierzchnia gotowania 810x500 mm.

1399- 1434 zł

Weber Q 200

Podręczny, przenośny z możliwością regulacji palnika. Wyposażony w żeliwny ruszt, palnik ze stali nierdzewnej, zapłon elektryczny, dwa rozkładane stoliki i wieszaki na akcesoria.

1309- 1699 zł

 Źródło: Nokaut

Tekst: Grzegorz Bogucki

czytaj dalej...

0 komentarzy

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

Kategorie

Koniecznie zobacz: