O redakcji serwisu Świat Kwiatów

O nas

Witamy na naszej stronie


Autorzy serwisu od wielu lat zajmują się uprawą kwiatów i wszelkiego rodzaju roślin w swoich ogrodach i domach. Ten długi okres pozwolił nam zebrać odpowiednie doświadczenie i wiedzę, pozwalającą dostarczyć naszym roślinom dokładnie tego, czego oczekują. Mamy nadzieję, że również Wy będziecie zadowoleni i skorzystacie z naszych doświadczeń.

Na naszej stronie, w „Encyklopedii Kwiatów”, znajdziecie wszystkie informacje o roślinach, ich uprawie, zastosowaniu oraz pielęgnacji.

W dziale „Poradnik Ogrodniczy” znajdują się ciekawe artykuły i szczegółowe porady o uprawie kwiatów i roślin.

Na forum ogrodniczym możecie Państwo wymienić się spostrzeżeniami i uwagami z innymi użytkownikami serwisu.

Codziennie dostajemy nowe opinie naszych użytkowników oraz propozycje współpracy, na których opieramy kolejne kroki budowy naszego serwisu. Założeniem projektu Świat Kwiatów jest utworzenie platformy informacyjno-komunikacyjnej, która dostarczy ludziom mającym taką samą pasję jak My, niezbędnych informacji i wskazówek.

Od samego początku staramy się dopasować serwis do Państwa oczekiwań i dlatego będzie nam miło, jeśli podzielicie się Państwo swoimi spostrzeżeniami na temat strony. Z pewnością pomoże to w dalszym doskonaleniu naszego projektu i wpłynie na jego rozwój.

Serdecznie Zapraszamy do Naszego Serwisu!