Zostań redaktorem serwisu Świat Kwiatów

O nas

Vortal internetowy SwiatKwiatow.pl zaprasza serdecznie do współpracy wszystkich, którzy w ramach powiększania doświadczenia oraz wyrabiania sobie renomy, nazwiska, prestiżu, chcieliby na zasadach non profit tworzyć ten serwis.

Zapraszamy studentów, absolwentów, wędkarzy, dziennikarzy, fotografików, a także wszelkich specjalistów w rozmaitych dziedzinach prezentowanych na łamach portalu: kwiaty, rośliny, przyroda, działka, ogród, ochrona środowiska,  itd. Zapewniamy pracę w świetnym, przyjaznym i ambitnym gronie, w znakomitej atmosferze.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że portal jest prężnie rozwijającą się instytucją, coraz bardziej widoczną na arenie branżowej. Przekroczyliśmy dwieście tysięcy realnych użytkowników serwisu, a liczba miesięcznych odsłon sięga ilość kilku milionów.

Daje to gwarancję, iż teksty prezentowane na portalu docierają do setek tysięcy osób, oferujemy więc realne zaistnienie w świadomości wielu czytelników. Stale rosnącą popularność potwierdzają liczne informację o portalu ukazujące się w prasie codziennej jak również w ogólnopolskiej telewizji.

Dodatkowo osobom efektywnie współpracującym oferujemy listy referencyjne a także zamieszczone na łamach serwisu profile z dokładnym opisem zakresu działalności.

Czekamy na Wasze pomysły. Wszelkie propozycje artykułów, sesji fotograficznych, porad, usprawnień wyślij na adres z formularza kontaktowego strony.

W naszej redakcji zostanie doceniona Wasza kreatywność i zaangażowanie.

Naszym współpracownikom oferujemy doskonałe możliwości promocji własnej osoby, chętnie wystawimy referencje a z czasem przewidujemy również odpłatną formę współpracy dla najlepszych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w tej sparwie.

Redakcja serwisu