Świąteczne dekoracje w salonie

Świąteczne dekoracje w salonie

3 komentarzy

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i z pewnością najbarwniejszy okres w roku kalendarzowym oraz liturgicznym, w którym otaczająca nas rzeczywistość zmienia się nie poznania. Dzięki barwnym dekoracjom, światełkom, drzewkom świątecznym, wieńcom i stroikom, nasze mieszkania, domy, witryny sklepowe, miasta oraz wsie zyskują cieplejsze, bardziej tęczowe oblicze. Ten wyjątkowy okres, rozpoczyna się już w listopadzie, ale właściwy klimat świąt, możemy poczuć dopiero w grudniu oraz styczniu. Każdego roku oferta choinek, dekoracji bożonarodzeniowych, ozdób choinkowych zmienia się, inspiracji nie brakuje, rodzą się kolejne pomysły, dzięki którym każde święta mogą mieć wyjątkową oprawę, adekwatną do wzniosłości tego wydarzenia. W tak barwnym otoczeniu, warto zacieśniać więzy rodzinne i cieszyć się z tych wspólnie spędzonych chwil, tak ważnych w tym zabieganym na co dzień życiu. Boże Narodzenie przepełnione jest symboliką, warto się z nią zapoznać i uwzględnić przy dekorowaniu mieszkania, tarasu bądź ogrodu.


3 komentarzy

  1. Dodał: kamila , Tytuł: Gwiazda Betlejemska

    Nie wyobrażam sobie świąt bez Gwiazdy Betlejemskiej .W tym roku mam zamiar zrobić stroik z Gwiazdy, dużo pomysłów znalazłam w necie

  2. Dodał: Klaudia, Tytuł: Poinsencja

    Ja się właśnie zastanawiałam jaką dekorację możnaby było stworzyć z poinsencją...macie może jakiś pomysł? Chciałabym ją widzieć wplecioną w domowe dekoracje, nie tylko na stole ;)

  3. Dodał: Hania, Tytuł: Naturalne dodatki do stroików

    Chciałam polecić sklep w którym ostatnio kupiłam bardzo fajne naturalne dodatki do dekoracji bożonarodzeniowych Ogromny wybór kolorowych szyszek, dzikiej róży, plastry cytrusów.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

Kategorie