Ozdoby wielkanocne

Ozdoby wielkanocne

1 komentarzy

Barwne pisanki w towarzystwie kwitnących roślin cebulowych, stanowią piękne i radosne połączenie.

Wczesna wiosna to czas, kiedy powoli zaczynają ożywać nasze tarasy. Warto zadbać o to, aby nie zabrakło na nich świątecznego akcentu.

• Z pewnością taras ożywi błękitny kalosz z wstążką, pełen wierzbowych gałązek z baziami.

Ozdoby wielkanocne

Ozdoby wielkanocne

• Nie zapominajmy także o parapetach zewnętrznych, które w tym okresie mogą być ucztą dla oczu. Wcześnie kwitnących roślin nie brakuje więc barwnych kompozycji nie powinno być końca.

• Udaną dekoracją stołu na tarasie bądź balkonie mogą okazać się pierwiosnki w oryginalnych „doniczkach”.

Ozdoby wielkanocne
Ozdoby wielkanocne


• Drzwi wejściowe warto przystroić wieńcem wykonanym z bukszpanu z dodatkiem bazi. Bardzo prosty sposób to osadzenie gałązek wspomnianych gatunków na drucianym kole. Zależnie od upodobań, można dodatkowo przystroić wieniec w bardziej wyraziste, barwne dekoracje.

Każde święta są wyjątkowe. Warto zadbać o to, aby wolne chwile spędzać nie tylko w miłym towarzystwie, ale także w otoczeniu oryginalnych i estetycznych  dekoracji wielkanocnych. Z pewnością podkreślą one wyjątkowość i klimatyczność święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Autor: Grzegorz Bogucki
czytaj dalej...

1 komentarzy

  1. Dodał: Anna Paklesa, Tytuł: Tradycyjne Święta!

    Wielkanocny stół od lat przyozdabiam żonkilami, ceramicznymi figurkami podobnymi do barana ze zdjęcia i oczywiście pisankami! Wygląda elegancki, kolorowo i rodzinnie - polecam wszystkim taką stylizację.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

Kategorie
Wielkanoc