Sprawdzone sposoby na mrówki i owady w ogrodzie!

Sprawdzone sposoby na mrówki i owady w ogrodzie!

1 komentarzy

Mała mrówka a duży problem

Pojawiają się niepostrzeżenie, aby w krótkim czasie stać się prawdziwym utrapieniem. Mali i nieproszeni goście, mrówki, każdego roku pojawiają się bez pukania. Ich gniazda znajdziemy niemal wszędzie: od ogrodu, przez balkon, taras, po ozdobne elementy ogrodowe, ściany domu i garaże.

Skutecznie rozwiązanie

Na szczęście na rynku coraz częściej pojawiają się produkty, które skutecznie rozprawiają się z tymi szkodnikami. W przypadku walki z tymi małymi owadami w domu bądź też mieszkaniu możemy użyć spray’u MRÓWKA STOP. Wystarczy opryskać miejsca, w których gnieżdżą się  mrówki faraona oraz mrówki nachodzące do pomieszczeń z zewnątrz.

Mrówka Stop - ANTS CONTROL
Mrówka Stop - ANTS CONTROL

Mrówki wędrujące w domu i ogrodzie skutecznie zwalczy ANTS CONTROL. Do wyboru mamy dwa opakowania: w saszetce oraz w wygodnej w użyciu solniczce. Jak je stosować? Widoczną warstwę granulek należy usypać na gnieździe, ścieżce wędrówki owadów. Preparat można stosować w pomieszczeniach domowych, biurowych, magazynowych na terenach przyległych do budynków oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasach, balkonach, podjazdach, chodnikach i garażach.


Spokój z nieproszonymi gośćmi

Preparaty te, dzięki szerokiemu zastosowaniu wewnątrz i na zewnątrz budynków, w skuteczny sposób zamkną mrówkom drogę. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się spokojem, a nieproszeni goście już nas nie odwiedzą.

Sposoby na osy i szerszenie

Bzz! Bzzz! Bzzzzzzzz… Osa? Szerszeń? Nie czekaj do lata!  Pomimo że to sezon letni jest czasem ich wzmożonych ataków, to pierwszy, potajemny następuje właśnie teraz. Chcąc uniknąć piekącego bólu i opuchlizny użądlonego miejsca na ciele należy zacząć działać już teraz.

Znajdź i zlikwiduj

Atak majowy os i szerszeni polega na poszukiwaniu dogodnych miejsc do osiedlania się - najczęściej są to dachy budynków mieszkalnych, szopy oraz  altanki. Dlatego już teraz należy likwidować każdy zaczątek powstającego gniazda. Pomocny będzie w tym preparat do usuwania gniazd os i szerszeni ANTI STING GUN GAŚNICA, który dzięki dużej odległości rozpylania ograniczy ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami.

ANTI STING GUN GAŚNICA
ANTI STING GUN GAŚNICA

Na ratunek latem

W momencie rozpoczęcia okresu szturmów os i szerszeni warto sięgnąć po aerozol, OWAZODOL L. Środek ten w szybki i skuteczny sposób zwalczy uciążliwe owady, a w naszych domach zapewni ciszę i spokój. 

 


 

Target TARGET S.A.
Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5,
84-110 Krokowa

Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca. W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni „Green&Joy”.

Materiał udostępniony i wykorzystywany za zgodą firmy Target S.A. 

czytaj dalej...

1 komentarzy

  1. Dodał: Sławek, Tytuł: płakać się chce

    płakać się chce jak czytam ten artykuł , każde z wymienionych tzw. "szkodników" ma jakąś rolę do zrobienia w całym ekosystemie a tu najwyraźniej autor dostał 220 zł na pisanie i promowanie chemii do likwidacji owadów ,

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

Kategorie