Kretołap skuteczny sposób na krety!

Kretołap skuteczny sposób na krety!

3 komentarzy

Krety w ogrodzie to zmora niejednego ogrodnika. Sposobów na radzenie sobie z nimi jest co najmniej tyle, ilu właścicieli działek i ogrodów. Szpadel? Wąż ogrodowy i hektolitry wody? Spaliny z rury wydechowej samochodu? Odstraszacz dźwiękowy? Wymieniać można jeszcze wiele unikatowych technik, do których uciekają się właściciele terenów usianych kretowiskami. Cóż więc zrobić z kretami, przeobrażającymi nasz trawnik w powierzchnię przypominającą księżycowe kratery? Wystarczy użyć Kretołapa – szybkiego i skutecznego sposobu na zwalczenie kretów.

Załóż w 1 minutę, zwalcz do 50 kretowisk

Czym jest Kretołap? Kretołap to pułapka pirotechniczna. Jej założenie zajmuje 1 minutę, a jedna petarda pozwala usunąć do 50 kretowisk. Przy kretowisku wystarczy umieścić zaktywowaną pułapkę z petardą, która zostanie uruchomiona w momencie zetknięcia z kretem.

Jak działa Kretołap?

Działanie Kretołapa wykorzystuje charakterystyczne zachowanie zwierzęcia: kret w ciągu 24-48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, aby zatkać dochodzące z otworu powietrze. Gdy wypycha ziemię na powierzchnię - pułapka zadziała. Efektem końcowym działania Kretołapa jest wybuch petardy zamieszczonej w tunelu. Pora roku nie ma istotnego wpływ na działanie pułapki - jeśli kret aktywnie tworzy tunele, zostanie ona zaktywowana.


Na ile czasu pozostawić pułapkę?

Zazwyczaj kret poluje w swych tunelach trzy razy na dzień, ale nie pokonuje za każdym razem całej sieci swych tuneli. Dlatego warto pozostawić pułapkę na 2, maksymalnie 3 dni. Następnie należy wybrać inne kretowisko.

Jak zainstalować urządzenie Kretołap?

To proste! Każdy zestaw Kretołapa zawiera: 1 kretołap, 5 petard, 1 tester na baterie, 2 dźwignie i podręcznik dla użytkownika. Kretołap jest produktem wielokrotnego użytku - na rynku dostępne są także uzupełniające komplety petard oraz zestaw naprawczy. Instalacja pułapki jest prosta i zajmuje zaledwie minutę czasu.

Kretołap instrukcja

Nr 1 w skuteczności

Kretołap jest produktem nr 1 sprzedaży we Francji w zwalczaniu kretów. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego działaniu?

Zobacz film: 


Kretołap - FILM

Więcej informacji o Kretołapie

 


 

Target TARGET S.A.
Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5,
84-110 Krokowa

Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca. W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni „Green&Joy”.

Materiał udostępniony i wykorzystywany za zgodą firmy Target S.A. 

czytaj dalej...

3 komentarzy

  1. Dodał: Kretołap, Tytuł: NAUCZ SIĘ ŁĄPAĆ KRETA! ZAOSZCZĘDZISZ MNÓSTWO KASI I NERWÓW!

    Na walkę z kretem wydałem już kilka dobrych stówek: hektolitry wody wpuszczonej w ziemię, elektroniczne odstraszacze, ropa, świece dymne, fachowiec (przyjechał, zagazował otwory i skasował 100zł, a nowy kret się pojawił kilka tygodni później) Osobiście preferuję jednak metodę nauczenia się polowania za pomocą pułapki za 25zł. Dzięki temu samodzielnie mogę się rozprawiać z kretem gdy się pojawi i nie potrzebuję kilka razy w roku wydawać na to pieniędzy! Jest to wiele tańszy i bardziej uniwersalny sposób - to jak z jazdą na rowerze - raz się nauczysz i będziesz łapać kreta zawsze i wszędzie :) Zauważyłem, że sporo osób ma problem z kretami, dlatego stworzyłem mały produkt, który raz na zawsze pomaga rozprawić się z krecim problemem. Produkt zawiera wszystkie materiały, czyli sprawdzoną pułapkę (której sam używam), pręt zbrojony, rękawice, włókninę i doniczkę. Wszystko zapakowane w wygodną skrzyneczkę, do której można włożyć sprzęt i przechowywać go bezpiecznie u siebie na działce. Dodatkowo nagrałem szczegółowy kurs video, co po kolei robić. Kolejna rzecz to moja konsultacja. Przez telefon, przez Skype, osobiście (jeśli w okolicach Szczecina). Wszystko w cenie! Daję 60-dniową gwarancję na wszystko i jak komuś system nie będzie działał, to, po odesłaniu sprzętów, zwracam całą kwotę. Cena takiego produktu to 147zł (razem z wysyłką w Polsce!) i chciałem sie Was zapytać o opinię, czy taka oferta jest Waszym zdaniem atrakcyjna i kusząca na tyle, żeby z niej skorzystać? Wszelkie uwagi są mile widziane :)

  2. Dodał: leon, Tytuł: czy to prawda

    tam gdzie jest pod ochrona nikt go nie zabija natomiast tam gdzie go zabijaja badz lapia pod ochrona nie jest.

  3. Dodał: Anna, Tytuł: Pułapka czy nie?

    Kretołap kreta zabija, a kret w Polsce jest pod ochroną, wieć czemu nazywa się to kretołap a nie kretozabój

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

Kategorie

Koniecznie zobacz: